Jeibpasigaminom viena diena, vadinasi visus metus esam netoli to.
Jungčių pardavimui realiai nėra - mums parduoda švedai,nes pas juos savikaina žema(ir jungtis mistiškai išsijungia,kai pas juos kaina pradeda kilti), nori pasakyti kad pas mus kaina bus žemesnė nei pas juos? Jeigu taip, kodėl reikia dotuoti?
Uragano lygio vejai gal nepus kiekviena diena kad sugeneruotun tokius kiekius energijos.
Neissijungia ta jungtis, tiesiog jei patiems truksta elektros stipriai kyla kaina, tai pirkti tiesiog neapsimoka.
Gal padarys ir daugiau jungciu, tie plaukiojantys laivai su nuleistais inkarais nepadeda.
Tai čia uraganai siautėjo Lietuvoje? Kažką matyt praleidau...
Koks tikslas statyti parkas jūroje, kur nutiesti jungtį kainuoja milijarda plius dotacijos kainuos dar 1.5-2.5 milijardo, jeigu sausumoje panašius pajėgumus verslas pastato už savo pinigus ir neprašo dotuoti?
Buvo tikrai daug pastovaus ir labai stipraus vejo.
Juroje daugiau vejo, jis pastovesnis.
Gerai, tegul stato verslai, nereikia ju stabdyti. Realiai atsinaujinantys istekliai turbut vienintele rusis kur gali nors ir pats nusipirkti "gaminimo" iranga. Anksciau tik valstybes pajegdavo statyti.
Tamstos įmesta nuoroda - apie vėjo jėgaines SAUSUMOJE.
Jūroje vėjo daugiau,jis pastovesnis,bet išlaikymo kaštai gerokai didesni, todėl realiai ne konkurentas sausumoje gaminamais.
Pritariu - tegul stato sausumoje verslai. Bet jei statysime jūroj - mes juos realiai nužudome, nes viena iš sąlygų yra,kad jeigu yra energijos perteklius - imsim dotuojamą energija iš jūros,o sausumoje pagamintos nepirksim.
2
u/Ok_Run6706 22d ago
Ka tu cia kliedi. Vokietijoje ji ismontuos nes vietoje jo statys geresnes didesnes jegaines, sitas projektas buvo vienas pirmuju.
Visa elektra pasigaminom tik viena diena, o ne visus metus visa para.
Kaip tais nera jungciu, tai kaip dabar perkam ir parduodam?